A 2016/17-es Curie verseny feladatsorai, helyezettjei


A levelezőfordulók feladatsorai:

1. forduló                                                2. forduló                                                    3. forduló

Matek 3.évf 1.forduló.docx               Matek 3.évf 2.forduló.doc                      Matek 3.évf 3.forduló.docx

Matek 4.évf 1.forduló.docx               Matek 4.évf 2.forduló.docx                    Matek 4.évf 3.forduló.docx

Matek 5.évf 1.forduló.docx                Matek 5.évf 2.forduló.docx                   Matek 5.évf 3.forduló.docx               

Matek 6.évf 1.forduló.docx                Matek 6.évf 2.forduló.docx                   Matek 6.évf 3.forduló.docx

Matek 7.évf 1.forduló.docx                Matek 7.évf 2.forduló.docx                   Matek 7.évf 3.forduló.docx

Matek 8.évf 1.forduló.docx                Matek 8.évf 2.forduló.docx                    Matek 8.évf 3.forduló.docx

matematika 09 évf 1.ford.docx          matematika 09 évf II ford.docx              matematika 09 évf III ford.docx

matematika 10 évf 2.ford.docx          matematika 10 évf II ford.docx              matematika 10 évf III ford.docx

A zentai területi döntő feladatsorai:

3 F TD.pdf    4 F TD.pdf    5 F TD.pdf    6 F TD.pdf    7 F TD.pdf    8 F TD.pdf    9 F TD.pdf    10 F TD.pdf

A területi döntőn született eredmények:

3. osztály:

I. díj: Sörös Nikoletta (Jovan Jovanović Zmaj Á.I., Magyarkanizsa)

II. díj: Papp Szabolcs (Kókai Imre Á.I., Temerin)

III. díj: Kadvány Júlia (Október 18 Á.I., Zenta)

További helyezettek: Živanac Beren, Keresztényi Albert, Apró Orsolya, Horváth Lara, Filep Dávid, Szabó Árpád, Nagy Zita, Tóth Kiss Bence, Özvegy Ágnes

4. osztály:

I. díj: Farkas Petra, (Jovan Jovanović Zmaj Á.I., Magyarkanizsa)

II. díj: Urbán Tamás (Jovan Jovanović Zmaj Á.I., Magyarkanizsa)

III. díj: Csiszár Ákos (Miroslav Antić Á.I., Palics)

További helyezettek: Barát Dániel, Graca Sóti Ádám, Baracskai Krisztina, Csabai Bence, Bilicki Réka, Csanádi Petra, Rekecki Annabella, Bábinszki Csongor, Tóth Viktor, Gajda Gréta, Kis Botond, Kávai Réka, Szabó Fruzsina, Nagy Lara, Kalmár Alekszandra

5. osztály:

I. díj: Dobó Ármin (Jovan Mikić Ált.Isk., Szabadka)

II. díj: Csiszár Virág (Miroslav Antić Ált.Isk., Palics)

III. díj: Buják Réka (József Attila Ált. Isk., Bácskertes)

További helyezettek: Harmat Csongor, Apró Bogács Zsóka, Bába Máté, Kratok Bence, Ágoston Ákos, Kiss Kitti, Fekecs Csaba, Dudás Emil

6. osztály:

I. díj: Erdélyi Nimród (Petőfi Sándor, Hajdújárás)

II. díj: Németh Kristóf (J.J.Zmaj, Magyarkanizsa)

III. díj: Rekecki Dávid (Arany János, Oromhegyes)

További helyezettek: Fajka Zsóka, Tandari Napsugár, Halasi Annabella, Sarnyai Kitti, Bácsi Virág, Bálint Anna, Sefcsics Tamás, Süli Babett, Surányi Antónia, Lengyel Viola

7. osztály:

I. díj: Kőműves Emese (Miroslav Antić Ált.Isk., Palics)

II. díj: Molnár Áron (Kizur István Ált.Isk., Szabadka)

III. díj: Nagy Albert (Petőfi Sándor Ált. Isk., Királyhalom)

További helyezettek: Nagygyörgy Zsóka, Lázár Anna, Erdélyi Szonya, Nagy Róbert, Somogyi Ákos, Balog Ádám

8. osztály:

I. díj: Apró Dorottya (Jovan Mikić Ált.Isk., Szabadka)

II. díj: Kovács Alex (Petőfi Brigád Ált.Isk., Kúla)

III. díj: Ágó Gergely (November 11. Ált.Isk., Zenta)

További helyezettek: Gál József, Sinkovics Alex, Kalauz Katarina, Kőrösi Csenge, Szőke Szintia, Világos Adriana

9. osztály:

I. díj: Csíkos Enikő (Bolyai TGK, Zenta)

II. díj: Fodor Gábor (Bolyai TGK, Zenta)

III. díj: MolnárDávid (Bolyai TGK, Zenta)

További helyezettek: Tóth Tamás, Erős Bálint

10. osztály:

I. díj: Paróczi Orsolya (Bolyai TGK, Zenta)

II. díj: Kratok Gyula (Bolyai TGK, Zenta)

III. díj: Apró János (Bolyai TGK, Zenta)

További helyezettek: Kőrösi Zalán


Minden évfolyamon az első két helyezett automatikusan továbbjut a döntőbe, ezen felül a szervezők külön meghívhatnak további helyezetteket is.



Ne ítéljük meg valakinek érdemét nagy képességeiről, hanem arról, hogy ezeket miként használja föl! (Charles de Saint-Évremond)


A weboldalt az Ingenium Alapítvány megbízásából a Levente Labs készítette.
Minden jog fenntartva! 2015–2018 © Ingenium Alapítvány