A 2015/16-os tanév levelező fordulóinak feladatsorai és a területi döntő eredményei


Évfolyamok1. forduló2. forduló3. forduló
3. osztály
3.o 1. forduló.pdf3.o 2. forduló.pdf3.o 3. forduló.pdf

4. osztály

4.o 1. forduló.pdf4.o 2. forduló.pdf4.o 3. forduló.pdf

5. osztály

5.évf 1.forduló.pdf5.évf 2.forduló.pdf5.évf 3.forduló.pdf

6. osztály

6.évf 1.forduló.pdf6.évf 2.forduló.pdf6.évf 3.forduló.pdf

7. osztály

7.évf 1.fordulo.pdf7.évf 2.fordulo.pdf7.évf 3.fordulo.pdf

8. osztály

8.évf 1.fordulo.pdf8.évf 2.fordulo.pdf8.évf 3.fordulo.pdf

középiskolai 1. osztály

9.évf.1.ford.pdf9.évf.2.ford.pdf9.évf.3.ford.pdf

középiskolai 2. osztály

10.évf.1.ford.pdf10.évf.2.ford.pdf10.évf.3.ford.pdf
Beküldési határidők
2015. november 25.2015. december 15.2015. január 8.


A területi döntő eredményei 2016. február 5-én, Zentán:


3. oszály:

I. díj: Dobó Ármin (Jovan Mikić Ált.Isk., Szabadka);
II. díj: Bába Máté (Okóber 10. Ált.Isk., Szabadka);
III. díj: Csiszár Virág (Miroslav Antić Ált.Isk., Palics) és Ágoston Ákos (Jovan Jovanović Zmaj Ált. Isk., Magyarkanizsa);
További helyezettek: Apró Bogács Zsóka, Petrás Boglárka, Szűcs Szabina, Buják Mónika, Orosz Gergely, Budai Áron.

4. osztály:
I. díj: Rekecki Dávid (Arany János Ált.Isk., Oromhegyes);
II. díj: Pető Dávid (November 11. Ált.Isk., Zenta) és Erdélyi Nimród (Petőfi Sándor Ált.Isk., Királyhalom);
III. díj: Nagy Anna (Sonja Marinković Ált.Isk., Nagybecskerek) és Sarnyai Kitti (Arany János Ált.Isk., Oromhegyes);
További helyezettek:Szabó Dorina, Erdélyi Kamilla, Kőrösi Zétény, Zabos Zsófia, Sziráki Emina, Pecikoza Viktor, Bálint Anna, Berta Fanni, Sinkó Oszkár, Toldi Amin.

5. osztály: 
I. díj: Sarnyai Valentin (Szervó Mihály Ált.Isk., Muzslya);
II. díj: Kőműves Emese (Miroslav Antić Ált.Isk., Palics);
III. díj: Erdélyi Szonya (Arany János Ált.Isk., Oromhegyes);
További helyezettek: Csikós Petra, Nagy Róbert, Molnár Áron, Balog Ádám, Hegedűs Sára, Pásztor Réka, Papp Róbert, Nagy Lívia, Mészáros Meláni.

6. osztály:
I. díj: Kovács Alex (Petőfi Brigád Ált.Isk., Kúla);
II. díj: Apró Dorottya ( Jovan Mikić Ált.Isk., Szabadka);
III. díj: Gál József (Ady Endre Kísérleti Ált.Isk., Kishegyes) és Szőke Szintia (Október 18-a Ált.Isk., Zentagunaras);
További helyezettek: Oláh Bálint, Világos Adriana, Erdélyi Violetta, Kalauz Katarina, Sinkovics Alex, Horváth Veronika, Ágó Gergely, Szabó Kinga, Rind Roland, Miskolci Krisztián, Kőrösi Csenge, Kistot Ramón.

7. osztály:
I. díj: Tóth Tamás (Hunyadi János Ált.Isk., Csantavér);
II. díj: Fodor Gábor (Majsai úti Ált.Isk., Szabadka);
III. díj: Molnár Dávid (Kizúr István Ált.Isk., Szabadka);
További helyezettek: Csíkos Enikő, Fárbás Anasztázia.

8. osztály: 
I. díj: Kőrösi Zalán (November 11-e Ált.Isk., Zenta);
II. díj: Paróczi Orsolya (Ady Endre Kísérleti Ált.Isk., Kishegyes);
III. díj: Markó Laura (Szervó Mihály Ált.Isk., Muzslya);
További helyezettek: Zabos Péter, Dzsemasztagity Viktória, Besnyi Levente, Dobó Csaba, Mándity Blanka, Kovács Emese.

9. osztály:
I. díj: Szögi Roland (Bolyai TGK, Zenta);
II. díj: Sztarek Norbert (Bolyai TGK, Zenta);
III. díj: Kónya Leon (Bolyai TGK, Zenta);
További helyezettek: Rice Róbert, Szabó Imre, Csíkos Gergő.

10. osztály:
I. díj: Makán Albert (Nagybecskereki Gim., Nagybecskerek);
II. díj: Illés Tamás (Bolyai TGK, Zenta);
III. díj: Böröc Tamás (Bolyai TGK, Zenta);
További helyezettek: Karvák Beatrix.

Minden versenyzőnek szívből gratulálunk.


Nagy akaraterő nélkül nincs nagy tehetség sem. (Honoré de Balzac)


A weboldalt az Ingenium Alapítvány megbízásából a Levente Labs készítette.
Minden jog fenntartva! 2015–2018 © Ingenium Alapítvány