A 2016/17-es tanév feladatsorai és a területi döntő eredményei



Évfolyamok                                1. forduló                   2. forduló           3. forduló                   területi döntő

3. osztály                                    3.évf_1.pdf            3.évf_2.pdf       3.évf_3.pdf            03-2017-teruleti.pdf

4. osztály                                    4.évf_1.pdf            4.évf_2.pdf       4.évf_3.pdf            04-2017-teruleti.pdf

5. osztály                                    5.évf_1.pdf            5.évf_2.pdf        5.évf_3.pdf            05-2017-teruleti.pdf

6. osztály                                    6.évf_1.pdf            6.évf_2.pdf        6.évf_3.pdf           06-2017-teruleti.pdf

7. osztály                                    7.évf_1.pdf            7.évf_2.pdf        7.évf_3.pdf            07-2017-teruleti.pdf

8. osztály                                    8.évf_1.pdf            8.évf_2.pdf        8.évf_3.pdf           08-2017-teruleti.pdf

középiskolai 1. osztály              9.évf_1.pdf            9.évf_2.pdf        9.évf_3.pdf           09-2017-teruleti.pdf

középiskolai 2. osztály              10.évf_1.pdf          10.évf_2.pdf      10.évf_3.pdf          10-2017-teruleti.pdf


A területi döntő eredményei 2017. február 3-én, Zentán:


3. oszály:

I. díj: Farkas Petra (Jovan Jovanović Zmaj Ált. Iskola, Magyarkanizsa)

II. díj: Urbán Tamás (Jovan Jovanović Zmaj Ált. Iskola, Magyarkanizsa)
III. díj: Csanádi Petra (Jovan Jovanović Zmaj Ált. Isk., Magyarkanizsa) és Graca Sóti Ádám (Jovan Jovanović Zmaj Ált. Isk., Magyarkanizsa)
További helyezettek: Csabai Bence, Bálint Iringó. Nagy Lara. Horváth Julianna, Magosi Réka, Pechó Viktória, Gyulai Máté, Muhi Ádám, Rekecki Annabella, Baracskai Krisztina, Horváth Csaba, Gajda Gréta, Kalmár Alekszandra, Szabó Fruzsina, Bábinszki Csongor

4. osztály:
I. díj: Dobó Ármin (Jovan Mikić Általános Iskola, Szabadka)
II. díj: Harmat Csongor (Jovan Jovanović Zmaj Ált. Iskola, Magyarkanizsa)
III. díj: Bába Máté (Október 10-e Általános Iskola, Szabadka)
További helyezettek: Apró Bogács Zsóka, Hajas Gréta, Fekecs Csaba, Orosz Gergely, Böröc Sára, Rekecki Bernadett, Ágoston Ákos, Dévity Tamás, Rózsa Heléna, Dudás Emil, Barát Ádám

5. osztály: 
I. díj: Rekecki Dávid (Arany János Általános Iskola, Oromhegyes)
II. díj: Zázrovity Zsolt (Sonja Marinković Általános Iskola, Szentmihály)
III. díj: Erdélyi Nimród (Petőfi Sándor Általánis Iskola, Királyhalom)
További helyezettek: Szabó Dorina, Bácsi Virág, Bálint Anna, Sarnyai Kitti, Nagy Anna, Gyetvai Beatrix, Fajka Zsóka, Halasi Annabella, Süli Babett, Talpai Tianna, Erdélyi Kamilla, Pilisi Kolos, Döbrei Dorottya, Mezei Roland, Zabos Zsófia, Lengyel Viola, Kovács Ákos, Brada Viktor, Gabona Lehel, Kőrösi Zétény

6. osztály:
I. díj: Somogyi Ákos (Petőfi sándor Általánis Iskola, Hajdújárás)
II. díj: Csikós Petra (Október 18-a Általános Iskola, Zentagunaras)
III. díj: Kőműves Emese (Miroslav Antić Általános Iskola, Palics) és Erdélyi Szonya (Arany János Általános Iskola, Oromhegyes)
További helyezettek: Sarnyai Valentin, Vass Rebeka, Molnár Áron, Nagygyörgy Zsóka, Csikós Noé, Hegedűs Sára, Erdélyi Andor, Böröc Anna, Nagy Albert, Koppi Vilmos

7. osztály:
I. díj: Kovács Alex (Petőfi Brigád Általános Iskola, Kúla)
II. díj: Gál József (Ady Endre Kísérleti Általános Iskola, Kishegyes)
III. díj: Sinkovics Alex (Hunyadi János Általános Iskola, Csantavér)
További helyezettek:Kalauz Katarina, Apró Dorottya, Ágó Gergely, Világos Adriana, Makra Zsófia, Tóth Leona, Kőrösi Csenge, Raič Vladimir, Makán Dávid, Barsi Patrik, Szőke Szintia, Erdélyi Violetta, Tóth Bettina

8. osztály:
I. díj: Tóth Tamás (Hunyadi János Általános Iskola, Csantavér)
II. díj: Molnár Dávid (Kizur István Általános Iskola, Szabadka)
III. díj: Csíkos Enikő (József Attila Általános Iskola, Bácskertes)
További helyezettek: Tóth Tamás, Fárbás Anasztázia

9. osztály:
I. díj: Kőrösi Zalán (Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium, Zenta)
II. díj: Paróczi Orsolya (Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium, Zenta)
III. díj: Mándity Blanka (Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium, Zenta)

10. osztály:
I. díj: Szögi Roland (Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium, Zenta)
II. díj: Sztarek Norbert (Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium, Zenta)
III. díj: Brindza Mátyás (Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium, Zenta)
További helyezettek: Nagy Kinga, Rice Róbert, Kószó Patrik, Kónya Leon, Rúzsa Ákos, Csíkos Gergő

Minden versenyzőnek szívből gratulálunk.

Minden évfolyamon a két legjobb diák továbbjutott a szolnoki döntőbe, amelyet 2017. április 8-án tartanak Szolnokon.

          



A tehetség az eredetiségből származik; ez pedig nem egyéb, mint a gondolkodás, látás, értelmezés és ítélés különleges módja. (Guy de Maupassant)


A weboldalt az Ingenium Alapítvány megbízásából a Levente Labs készítette.
Minden jog fenntartva! 2015–2018 © Ingenium Alapítvány